Proč Faceshield?

 

Proč používat naše speciální šátky?

Proč byste si měli koupit právě náš šátek, když si místo toho můžete pořídit čepici, čelenku, nákrčník, náramek, kuklu nebo gumičku? Třeba právě z toho důvodu, že vám dokáže nahradit několik věcí, takže ve finále ušetříte.

1. Užije ho celá rodina

Multifunkční šátek je něčím, co by měl mít doma každý. Hodí se pro děti i dospělé, koneckonců si ho doma můžete půjčovat. Pokud se tedy v naší nabídce dokážete shodnout na jednom designu. My doporučujeme vyřešit to tím, že koupíte dva.

2. Dá se nosit na 12 způsobů

Který jiný kousek oblečení, jejž máte doma, se dá nosit v tolika variantách? Multifunkční šátek Faceshield využijete celkem na 12 způsobů a dost možná sami vymyslíte ještě nějaký další. Podívejte se na náš obrázkový návod Jak se to nosí.

3. Ochrání vás před rozmary počasí i hmyzem

Pokud si šátek přetáhnete přes ústa a nos, budete chráněni před částicemi znečišťujícími ovzduším. V zimě také před chladem, v létě si jej můžete dát na hlavu místo čepice a bránit se úpalu od slunce. Dále chrání před větrem, vlhkostí a rovněž nepříjemným hmyzem.

4. Je to kousek do každého ročního období

Ať je zima nebo léto, multifunkční šátky Faceshield se hodí do každého ročního období. V zimě si je uvážete na eskymáka nebo kuklu, výborné je to třeba pod lyžařskou helmu. V létě si uvážete piráta na ochranu před sluncem. Na podzim, až vás bude bolet v krku, si vytvoříte nákrčník. A když si zrovna zapomenete gumičku, použijete ho místo ní.

5. Rozhodně není určen jen na sportování

Velmi často jsou multifunkční šátky využívány na sportování. V zimě pod helmu či čepici, v létě jako čelenka nebo potítko. Na túře jako šátek chránící před paprsky slunce. V šatníku by však neměl chybět ani nesportovcům! Jistě ho užijete při příští cestě na hudební festival nebo výpravě do zahraničí.

6. Je skladný

Použijete ho na tolik způsobů, přesto je lehký i malý, a tak jej snadno složíte do kapsy. Dá se vzít kamkoliv, takže si ho nezapomeňte přibalit na další dovolenou. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat šátek, gumičku, náramek, nákrčník apod.

7. U nás se vyplatí koupit šátky dva

A proč si vybrat zrovna konkrétně šátky Faceshield? Protože nákup u nás se vyplatí! Doporučujeme vybrat si dva šátky protože v takovém případě budete mít 1 navíc zdarma.

 

Zpět do obchodu